43. Piesza Pielgrzymka Krakowska dotarła do Jasnogórskiej Pani! Wciąż jesteśmy pełni emocji związanych z tym wyjątkowym wydarzeniem i jeszcze raz serdecznie chcielibyśmy Wam podziękować, bo ta PIELGRZYMKA nie odbyłaby się bez WAS!

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację 43. PPK

Z całego serca dziękujemy:

• Pielgrzymom, którzy po raz kolejny podjęli trud pielgrzymowania do Matki Bożej Częstochowskiej, a także tym dla których była to pierwsza pielgrzymka (ale jesteśmy pewni, że nie ostatnia!).
  • Księdzu Arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu – metropolicie Archidiecezja Krakowska – za modlitwę, błogosławieństwo, kierowane słowo i wszelkie wsparcie okazane pielgrzymom.
  • Księżom Biskupom za obecność, wspólną modlitwę i towarzyszenie na drodze #doMamy.
  • Koordynatorom Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej, którymi są ks. Jacek Pierwoła i p. Andrzej Bac.
  • Księżom Przewodnikom  za prowadzenie Wspólnot, opiekę nad pielgrzymami, posługę duszpasterską i niezastąpione przygotowanie do wspólnego pielgrzymowania.
  • Księżom oraz braciom i siostrom zakonnym pielgrzymującym #doMamy za posługę podczas pielgrzymowania!
  • Wszystkim funkcyjnym i wszystkim zaangażowanym w organizację pielgrzymki, dzięki którym dotarliśmy #doMamy!
  • Wszystkim, którzy pielgrzymowali z nami duchowo – za modlitwę, dobre słowo, powierzone intencje.
  • Rodzinom i Parafiom – za niezmienną gościnność, życzliwość, organizację noclegów, postojów i pysznych posiłków.
  • Wszystkim ofiarodawcom i sponsorom, którzy wsparli organizację tegorocznej Pielgrzymki.
  • Wszystkim instytucjom, które były zaangażowane w organizację tegorocznej 43. Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w wielkie dzieło, jakim jest Piesza Pielgrzymka Krakowska! Jesteście wspaniali! A już za rok po raz 44. #idziemydoMamy! Mamy nadzieję, że po raz kolejny spotkamy się na pielgrzymim szlaku, by złożyć naszej ukochanej Matce wszystkie nasze prośby, podziękowania i powierzyć Jej siebie samych i naszych najbliższych. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim pielgrzymom, którzy w tym roku wyruszyli #doMamy, a także wszystkim zaangażowanym w organizację Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej, bez których to dzieło by się nie udało! Każdego roku przepełnia nas wielka wdzięczność za całą wspólnotę Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej, która z roku na rok się rozrasta i umacnia, będąc wspaniałym świadectwem żywego Kościoła. Po prostu DZIĘKUJEMY, że jesteście i tworzycie wspaniałą pielgrzymkową społeczność!

Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami o Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej!