Skip to main content
Wszystkim dużym i małym chłopcom z naszej wielkiej pielgrzymkowej rodziny składamy dzisiaj najlepsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka! Spełniajcie swoje marzenia, bądźcie odważni, z uśmiechem rozpoczynajcie każdy dzień, a przede wszystkim zawsze bądźcie wspaniałymi pielgrzymami na drodze #doMamy!
Jak co roku 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka, który jest najlepszą okazją, aby złożyć wszystkim chłopcom – tym małym i tym większym najlepsze życzenia. I właśnie teraz – składamy je w imieniu naszej wielkiej pielgrzymkowej rodziny! Wspaniale, że z nami jesteście, bo jesteście niezastąpieni! Pamiętajcie dzisiaj o wszystkich bliskich mężczyznach i chłopcach. Uśmiech i dobre słowo będą najlepszym prezentem z tej okazji! Zrób to już teraz!
Dla nas to również wspaniała okazja, aby powrócić do pielgrzymkowych wspomnień, na których nie brakuje kadrów z naszymi pielgrzymkowymi mężczyznami. Pełne radości zdjęcia wskazują, że właśnie takiej radości potrzeba nam na co dzień. Niech właśnie taka radość towarzyszy Wam każdego dnia, nie tylko od święta. Warto dzisiaj, ale także na co dzień, pamiętać o drobnych gestach i miłych słowach, bo one mają naprawdę wielką moc. Nie masz pomysłu, jak je czynić? Nic prostszego, pomyśl o małych uczynkach, które mają wielkie znaczenie, a dzień od razu stanie się lepszy. Zacznij już od dzisiaj od pięknych życzeń. To naprawdę działa!
Dzień Chłopaka to święto stosunkowo młode. Obchodzimy je bowiem od niedawna. Jednakże to obchodzone 30 września święto staje się coraz bardziej popularne. Święto to nabiera popularności szczególnie wśród młodych osób, lecz my zachęcamy, aby dzisiaj świętowali wszyscy – zarówno młodsi i starsi. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby w ten jesienny dzień wlać jeszcze więcej radości w nasze serca. Zatem właśnie to chcemy zrobić, składając wszystkim mężczyznom i chłopcom życzenia oraz wspominając tegoroczną pielgrzymkę. Znajdziecie je właśnie tutaj, jak i naszych profilach w mediach społecznościowych, które nieustannie dla Was aktualizujemy. A za co wy cenicie Waszych bliskich? Niezależnie od odpowiedzi, spraw im dzisiaj radość!
30 września - Dzień Chłopaka
30 września - Dzień Chłopak
30 września - Dzień Chłopak
30 września - Dzień Chłopak
30 września - Dzień Chłopak
30 września - Dzień Chłopak