Wspólnota VII – CHRZANÓW – LIBIĄŻ – SPYTKOWICE–ZATOR – TRZEBINIA
Ksiądz Przewodnik: Ks. Szymon Bryniarski

Grupa 1, Chrzanów
Grupa chrzanowska jest pierwszą grupą Wspólnoty VII. Pielgrzymujemy jako „żółta” grupa z pielgrzymką krakowską i w przeciwieństwie do krakowskiego, 6-dniowego marszu idziemy 5 dni. Naszymi patronami są MB Różańcowa i św. Mikołaj – patroni dwóch największych chrzanowskich parafii. W naszej grupie znaleźć można zarówno malutkie dzieci, jak i osoby po 70 roku życia – jesteśmy energiczną, zgraną, dobrze zorganizowaną i ambitną grupą, w której co roku oprócz stałych bywalców, pojawia się mnóstwo nowych osób, które najczęściej pielgrzymują z nami już co rok.

Grupa 2, Libiąż
Grupa rozrasta się z roku na rok, pielgrzymuje w niej coraz więcej osób. Pielgrzymi idą ze śpiewem na ustach, w czerwonych koszulkach, niosąc w sercach pamięć o wyjątkowej muzycznej, świętej pamięci Helence Kmieć.

Grupa 3, Spytkowice-Zator
Pielgrzymujemy jako „zielona” grupa z pielgrzymką krakowską i jako jedyna grupa ze Wspólnoty VII idziemy 6 dni. Jesteśmy zgranym zespołem, w którym panuje braterska atmosfera. Często powtarzamy: „Bo jak nie MY to kto???”.

Grupa 4, Trzebinia
Grupa rozpoczęła pielgrzymowanie w 2014 roku. Co roku na Jasną Górę wyrusza około 100 osób, dzięki czemu w trakcie naszej drogi każdy może się dobrze poznać i nikt nie jest dla siebie obcy. Na pielgrzymim szlaku można nas rozpoznać dzięki charakterystycznym niebieskim plecakom i chustom nawiązującym kolorem do herbu naszego miasta. Naszym przewodnikiem jest ks. Michał Korbel. Wśród nas zawsze jest pełno radości i uśmiechu, a to zasługa tego, że sporą liczbę pielgrzymów stanowią ludzie młodzi.