Skip to main content

Ten dzień był naprawdę piękny, a CEL został osiągnięty! Najważniejsze wydarzenie dzisiejszego dnia – dotarliśmy do Matki Bożej Częstochowskiej! Zobaczcie, jak wyglądał ten dzień! Zapraszamy na ostatnie podsumowanie 43. Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej!

 

Wspólnota I

Wspólnota I już wczesnym rankiem rozpoczęła pielgrzymowanie #doMamy! Następnie uczestniczyła w Nabożeństwie Pokutnym w Olsztynie, a stamtąd ruszyła do Częstochowy! Zanim dotarli do Mamy zatrzymali się na ostatnim postoju. I dotarli #doMamy!

Wspólnota II

O 5.00 Wspólnota II wymaszerowała z Poraja i pierwszy raz „ujrzała” Jasną Górę w Choroniu. Następnie uczestniczyła w Nabożeństwie Pokutnym w Olsztynie. A po ostatnim postoju w Częstochowie zawędrowała do Mamy!

Wspólnota III

Wspólnota III rano uczestniczyła w Nabożeństwie Pokutnym w Olsztynie, a stamtąd wyruszyła na spotkanie z Maryją! I dotarła do Mamy!

Wspólnota IV

Wspólnota IV uczestniczyła w Nabożeństwie Pokutnym w Olsztynie, skąd dostarczyła nam wspaniałe kadry. Podzieliła się z nami również fotografiami najmłodszych i najstarszych pielgrzymów, którzy w tym roku pielgrzymowali #doMamy! I wszyscy razem dotarli do Maryi!

Wspólnota V

W Częstochowie Wspólnota V zameldowała się na ostatnim postoju, a stamtąd już tylko 9 kilometrów #doMamy! I dotarli na Jasną Górę!

 

 

Wspólnota VI

Wspólnota VI z radością dotarła dzisiaj do Matki Bożej Częstochowskiej!

 

Wspólnota VII

Wspólnota VII ostatni dzień pielgrzymowania rozpoczęła od podziękowań w Jastrzębiu, a stamtąd wyruszyła w dalszą drogę – do dzisiejszego CELU! Przed dotarciem na Jasną Górę zatrzymali się na postoju, by jak codziennie posilić się pyszną zupką. Gdy tylko Wspólnocie VII ukazało się Jasnogórskie Sanktuarium, pielgrzymi pokłonili się przed Maryją! I dotarli do Mamy!

Wspólnota VIII

Wspólnota VIII dzień rozpoczęła w Kamienicy Polskiej, skąd wyruszyła #doMamy! Z Jasnej Górki dotarli na Jasną Górę! Przekroczyli granicę Częstochowy i byli z tego powodu niezwykle szczęśliwi! Nie obyło się też bez podziękowań dla wszystkich zaangażowanych w organizację Pielgrzymki we Wspólnocie VIII! I dotarli do Mamy!