Skip to main content

4 sierpnia to dla Wspólnoty V, VIII oraz grupy 3 – bocheńskiej – ze Wspólnoty I początek pielgrzymowania #doMamy! Cieszymy się, że po roku wróciliśmy na pielgrzymi szlak i razem #idzieMYdoMamy! To będzie i już jest piękny czas! Zapraszamy na pierwsze pielgrzymkowe podsumowanie – okiem aparatów i smartfonów naszych medialnych.

Grupa 3 – bocheńska – Wspólnota I

Grupa z Bochni wyruszyła z samego roku pełna sił i energii na pielgrzymowanie. Przy mocno świecącym słońcu pokonali pierwszego odcinek trasy – z Miasta Soli do Strumian, a jutro wyruszą w drogę do Krakowa. Na twarzach uśmiechy, na ustach modlitwa i śpiew – czego chcieć więcej? Właśnie na to czekamy cały rok i jesteśmy niezwykle wdzięczni za pielgrzymkową atmosferę, która już od pierwszych chwil towarzyszy zmierzającym do upragnionego celu – przed obraz Matki Bożej Częstochowskiej!

4 sierpnia -podsumowanie

 

Wspólnota V

Wspólnota V wyruszyła z Mszany Dolnej, by dotrzeć do Myślenic. Pierwsze pokonane kilometry, wspaniałe rozmowy, piękny śpiew, niesamowita atmosfera. Właśnie tak wyglądał dzień Wspólnoty V, która jutro ma dotrzeć do Krakowa. Pielgrzymka to czas, w którym po przejściu wielu kilometrów, nadchodzi okazja do odpoczynku, a ten może być naprawdę znakomity. Nie inaczej było we Wspólnocie V, która została ugoszczona słodkościami, nie zabrakło także relaksu na hamaku. A wszystko to, żeby zabrać siły i dalej pielgrzymować #doMamy!

4 sierpnia - podsumowanie

 

Wspólnota VIII

Wspólnota VIII – suska – z Jasnej Górki wyruszyła na Jasną Górę. I to jak! Nie brakowało śpiewu, modlitwy, radości! Duchowo i pogodowo – wszystko było pięknie – jak przekazywała nam Ola – medialna Wspólnoty VIII. Las, Krzeszów, Śleszowice, Jaszczurowa i Jaroszowice – czyli punkt docelowy dzisiejszej wędrówki! Dotarli tam śpiewająco, bo do tego naprawdę mają talent! Zresztą zobaczcie i posłuchajcie sami! Za Wspólnotę VIII 28 kilometrów, jednak energii im nie braknie – tego jesteśmy pewni!

 

To był piękny dzień. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że w taki sposób rozpoczęliśmy tegoroczne pielgrzymowanie. Pamiętajcie, że w pielgrzymce możecie wziąć udział również w sposób duchowy. W naszych mediach społecznościowych znajdziecie wszystkie informacje o 42. PPK!