Skip to main content
Do 42. Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej zostało już naprawdę niewiele czasu! To najwyższa pora, by… zapisać się na to wspaniałe wydarzenie! Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to najlepszy i ostatni moment, aby to zmienić! Zapisz się online lub sprawdź zapisy tradycyjne w Twojej wspólnocie!
Zapisz się na 42. Pieszą Pielgrzymkę Krakowską już dzisiaj
Ruszamy już za niecałe 2 tygodnie! 42. Piesza Pielgrzymka Krakowska rozpocznie się już 6 sierpnia. Czy już zapisałeś się na to niezwykłe wydarzenie? Zrób to już dzisiaj i bądź pewien, że już 6 sierpnia razem z nami wyruszysz do Mamy! W tym roku po raz pierwszy możesz zapisać się również w formie online.
Msza święta rozpoczynająca 42. Pieszą Pielgrzymkę Krakowską odbędzie się – zgodnie z długą tradycją – w Katedrze Wawelskiej 6 sierpnia o godz. 7.00. Do rozpoczęcia pielgrzymki zostało zatem już naprawdę niewiele czasu. Jednakże wypełnienie formularza zapisów online zajmie Ci zaledwie kilka minut i zdecydowanie usprawni system zapisów. Po zapisaniu się online bezpośrednio prze pielgrzymką w danych wspólnotach będzie można odebrać materiały pielgrzymkowe. A później został już dosłownie jeden krok, by wyruszyć na szlak. Brzmi prosto? Zapewniamy, że dokładnie taki jest system zapisów online!
Koszt zapisu na pielgrzymkę wynosi:
Ofiara normalna uczestnika – 100 zł
Ofiara ulgowa uczestnika/młodzież do końca szkoły podstawowej oraz służby – 50 zł
Bezpłatnie – dzieci do lat 6.
Koszty udziału w pielgrzymce mogą się różnić w zależności od Wspólnot i długości trasy. We wspólnocie VIII – suskiej, która wyrusza na szlak 4 sierpnia:
Ofiara normalna uczestnika – 120 zł
Ofiara ulgowa uczestnika/młodzież do końca szkoły podstawowej oraz służby – 60 zł
Bezpłatnie – dzieci do lat 6.
Co jest potrzebne, aby zapisać się na pielgrzymkę?
– podstawowe dane, takie jak: imię i nazwisko, rok urodzenia, adres zamieszkania, nr domu, miasto, kod pocztowy, mail, telefon.
Zatem zostań pielgrzymem podczas 42. Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej z Wawelu na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymka odbywa się pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa”. Hasło to nawiązuje do obchodzonego w Kościele katolickim w Polsce trzeciego roku programu duszpasterskiego dotyczącego Eucharystii. Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat 42. Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej!