Skip to main content

Aplikacja mobilna BonaFide to narzędzie, dzięki któremu wszyscy Pielgrzymi (idący oraz duchowo wspierający) mogą zjednoczyć się w trakcie trwania pielgrzymki, otrzymywać informację na bieżąco od organizatorów, a także dzielić się swoimi wrażeniami.

Do kogo skierowana jest aplikacja?

Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla pielgrzymów, jak i osób, które będą chciały na bieżąco śledzić trasę pielgrzymki.

Jak pobrać aplikację?

Aplikację pod oficjalną nazwą „BonaFide”, można bezpłatnie pobrać na smartfony z systemem Android ze sklepu Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bonafide 

Co znajduje się w aplikacji?

Po zarejestrowaniu, aplikacja nie tylko pokazuje trasę wędrówki z zaznaczeniem baz noclegowych poszczególnych grup, ale również zawiera zbiór modlitw, pieśni oraz czytań, dzięki czemu każdy użytkownik będzie doświadczał wspólnoty ze wszystkimi pielgrzymami. W wersji testowej dla pielgrzymów będzie udostępniona funkcja pozwalająca na bieżące relacjonowanie z trasy – wysyłanie zdjęć z poszczególnych miejsc z możliwością podzielenia się relacją na kanałach mediów społecznościowych.