Wykaz tras z podziałem na wspólnoty:

WSPÓLNOTA I: PRĄDNICKA

PRZEWODNIK: ks. Grzegorz Kurzec

Parafia św. Jana Chrzciciela, ul. Dobrego Pasterza 117a, 31-416 Kraków
Tel. kom. 797 679 883, mail: grzeskurzec@o2.pl

Przewidywana liczebność Wspólnoty: 150 osób

 

  1. 08 – KRAKÓW – SMARDZOWICE 24 km

Od 6.00 – 6.45 – załadunek bagaży (4 ciężarówki z przyczepami parkują na ul. Bernardyńskiej)

Msza św. o 7.00 na Wawelu

8.45 –      Grodzka, Rynek Główny, Floriańska, Pl. Matejki, Kurniki,  Pawia, Al. Słowackiego,  Prądnicka, Dworek Białoprądnicki /6 km/

 11.00 – Biały Prądnik (6 km) – postój i konferencja –

12.00 wymarsz Dworek – Papiernicza – Białoprądnicka – Zielonki

13.00 –    Zielonki (6 km)

 14.00 –    Korzkiew (8 km) – odpoczynek 60 min.

18.00 – Smardzowice, Maszyce – nocleg

  1. 08 – SMARDZOWICE – ZADROŻE 20 km

Msza św. o 7.00 w Smardzowicach   

 9.00 –  wymarsz

 10.00 –    Ojców (6 km) – postój i konferencja (60 min)

13.30 – Skała (5 km) – odpoczynek 60 min.

 17.30 – Zadroże, Jangrot             (9 km) – nocleg

  1. 08 – ZADROŻE – STRZEGOWA 22 km

Msza św. o 7.00 w Zadrożu 

8.30 – wymarsz

10.30 – Podchybie (6 km) konferencja

13.00 – Wolbrom (8 km) – odpoczynek 60 min.

17.30 – Strzegowa (8 km) – nocleg

  1. 08 – STRZEGOWA – WŁODOWICE 27 km

  7.00 – wymarsz

  8.00 – Smoleń (3 km) – Msza św.

  10.00 – Pilica (3 km)

 11.00 – Giebło (6 km) – odpoczynek 60 min.

  15.00  Skarżyce (10 km) – odpoczynek 60 min.

 17.00 – Włodowice, Parkoszowice (5 km) – nocleg

  1. 08 – WŁODOWICE – PRZYBYNÓW                29 km

Msza św. o 7.00 we Włodowicach

8.30 – wymarsz

10.30 – Mirów (8 km) – odpoczynek 45 min.

13.00 – Leśniów (10 km) – odpoczynek 60 min.

  17.30 – Przybynów (8 km) – nocleg

18.30 – Zaborze (3 km) – nocleg

  1. 08 – PRZYBYNÓW – JASNA GÓRA                 30 km

  5.00 – wymarsz

9.00 – Olsztyn (12 km) – Przeprośna Górka

  10.00 – wyjście Olsztyn –  Jasna Góra                                                                 20 km

 Z Rynku w Olsztynie skręt w prawo na Kusięta

przed Kusiętami skręt w lewo i przejście przez las /ok. 2 km/

wyjście koło szkoły w Kusiętach i skręt w lewo

po około 3 km drogi asfaltem skręt w prawo i przejście wiaduktem nad torami kolejowymi

przejście przez las /ok. 4 km/, po wyjściu z lasu skręt w lewo, następnie przejście ulicami:. Przyszowska /2 km/, Legionów /4 km/ Złota /2 km/ Mirowska /3 km/, Al. NMP /3 km/ , Sienkiewicza

Jasna Góra

19.00 – Msza św. pod Szczytem Jasnej Góry

WSPÓLNOTA II: ŚRÓDMIEJSKA

PRZEWODNIK: Ks. Dariusz Talik

Kolegiata Św. Anny, ul. św. Anny 11, 31- 008 Kraków
Tel. Wspólnoty: 512 24 30 80

Przewidywana wielkość Wspólnoty: ok. 150 osób

6.08 –  KRAKÓW – BIAŁY KOŚCIÓŁ (Wielka Wieś)

5 00 – 6 30 – załadunek bagażu (8 naczep parkuje na ul.  Podzamcze)

 7 00 – Msza św. na Wawelu

                 8.45 –     Grodzka, Rynek Główny, Floriańska, Pl. Matejki, Kurniki,  Pawia, Al. Słowackiego, Prądnicka,

Białoprądnicka
 11 00 – Zielonki – postój (konferencja)                                                                                               11 km

13 00 – wyjście

15 30 – Prądnik Korzkiewski – postój                                                                                                   18 km

17 00 – Wielka Wieś – nocleg                                                                                                             24 km

17 30 – Biały Kościół – nocleg                                                                                                              25 km

7.08 – BIAŁY KOŚCIÓŁ – KOSMOLÓW

6 15 – wyjście z Wielkiej Wsi

7 00 – wyjście z Białego Kościoła przez Smardzówkę, Drogą Skalską do Ojcowa

8 30 – Brama Krakowska – postój                                                                                                        6 km (31)

 9 30 – Msza św. w Bramie Krakowskiej

11 00 – wyjście do Ojcowa

12 30 – Młynnik – postój                                                                                                                      14 km (39)

14 30 – Sułoszowa – postój (konferencja)                                                                                           21 km (46)

17 30 – Sułoszowa II – nocleg                                                                                                              23 km (48)

18 00 – Sułoszowa III – nocleg                                                                                                             25 km (50)

18 30 – Kosmolów – nocleg                                                                                                                 27 km (52)

8.08  – KOSMOLÓW – OGRODZIENIEC

5 45 – wyjście z Sułoszowej

7 00 – Msza św. w Kosmolowie

8 30 – wyjście z Kosmolowa drogą na Troks

9 30 – Troks – postój (konferencja)                                                                                                      7 km (59)

11 30 – wyjście z Troksu drogą na Klucze

13 30 – Klucze – postój                                                                                                                        15 km (67)

16 30 – Rodaki – postój                                                                                                                        22 km (74)

17 30 – Ryczów – nocleg                                                                                                                      25 km (77)

18 00 – Kolonia Ryczów – nocleg                                                                                                         27 km (79)

18 30 – Ogrodzieniec – nocleg                                                                                                             27 km (79)

19 00 – Podzamcze – nocleg

19 00 – Giebło – nocleg 2 grup                                                                                                            28 km (80)

9.08 – PODZAMCZE – MYSZKÓW

6 15 – wyjście z Ogrodzieńca

7 00 – Msza św. przy zamku

8 30 – wyjście z Podzamcza na Bzów

11 00 – Kromołów – postój                                                                                                                    6 km (86)

14 00 – Rudniki – postój (konferencja)                                                                                                13 km (93)

16 00 – wyjście z Rudników na Kręciwilk

17 30 – Kręciwilk – postój                                                                                                                    20 km (100)

19 00 – Myszków Światowit – nocleg                                                                                                 26 km (106)

19 30 – Myszków centrum – nocleg                                                                                                    28 km (108)

10.08 – MYSZKÓW – CHOROŃ

6 15 – wyjście z oś. Światowit

7 00 – Msza św. w kościele św. Stanisława

9 00 – wyjście spod kościoła św. Stanisława

10 30 – Żarki Letnisko – postój (konferencja)                                                                                        6 km (114)

12 30 – Żarki Letnisko, Masłońskie, droga leśna, Poraj i dalej do Choronia.                                      13 km (121)

14 00 – Poraj – Masłońskie – postój                                                                                                    16 km (122)

16 30 – Poraj – nocleg                                                                                                                          17 km (125)

17 30 – Choroń – nocleg                                                                                                                       19 km (127)

19 00 – Olsztyn – nocleg                                                                                                                      25 km (133)

11.08 –  CHOROŃ – JASNA GÓRA

5 00 – wyjście z Poraja

6 00 – wyjście z Choronia

8 00 – Olsztyn – postój                                                                                                                          6 km (133)

9 00 – Przeprośna Górka

10 30 – wyjście z Olsztyna

Rynku w Olsztynie skręt w prawo na Kusięta, przed Kusiętami skręt w lewo i przejście przez las /ok. 2 km/,wyjście koło szkoły w Kusiętach i skręt w lewo, po około 3 km drogi asfaltem skręt w prawo i przejście wiaduktem nad torami kolejowymi, przejście przez las /ok. 4 km/, po wyjściu z lasu skręt w lewo , następnie przejście ulicami:. Przyszowska /2 km/, Legionów /4 km/ Złota /2 km/, Mirowska /3 km/, Al. NMP /3 km/, Sienkiewicza, Jasna Góra

19.00 – Msza św. pod Szczytem Jasnej Góry

WSPÓLNOTA III: PODGÓRSKO-WIELICKA

Przewodnik: ks. Dariusz Głuszko

vicdarek@poczta.onet.pl

Parafia Miłosierdzia Bożego, Nowy Prokocim, ul. Kurczaba 5, 30-868 Kraków
tel. kom. 505152762

  1. 08 – KRAKÓW – NARAMA 20 km

6.00 – 6.30 – załadunek bagaży – ciężarówki parkują na pl. św. Idziego

7.00 Msza św. o 7.00 na Wawelu

8.45 – Grodzka, Rynek Główny, Floriańska, Pl. Matejki, Kurniki,  Pawia,  Al. Słowackiego,

Prądnicka, Dworek Białoprądnicki /6 km/

11.30 – 13.30 – postój w Parku Białoprądnickim

13:30– Dworek – Papiernicza – Białoprądnicka –

15.00 – 16.00 – postój Garlica Duchowna

17.30 – Owczary – nocleg (grupa 18, 19)

17.30 – Narama – nocleg

18.00 – Krasieniec Zakupny – nocleg (grupa 23)

  1. 08 – wtorek – NARAMA – JANGROT 26 km

7.30 – Msza św. w kościele w Naramie

8.00 – Msza św. w Krasieńcu Zakupnym

9.00 – wyjście

10.00 – 11.00 – postój Rzeplin

12.00 – 14.00 – postój Skała

16.00 – 17.00 – postój Zadroże

18.00 – Jangrot i Trzyciąż – nocleg (grupa 18, 19)

18.00 – Chełm  – nocleg  (grupa 22, 23)

  1. 08 – środa – JANGROT – PILICA 27 km

7.00 – wyjście z Jangrotu

7.30 – wyjście z Trzyciąża

9.00 – 9.45 postój Chełm – szkoła

  1. 00 Msza św. w Wolbromiu
  2. 30 – 13. 30 postój w lesie 1 km za Wolbromiem lub boisko obok remizy w Dłużcu
  3. 00 – 16. 15 postój w parku za Smoleniem
  4. 00 – Pilica, Dobra, Sławniów – nocleg
  5. 08 – czwartek – PILICA – GÓRA WŁODOWSKA 25 km

7.30 – Msza św. w Pilicy (OO. Franciszkanie)

9.00 – wyjście na Giebło

10.15– 11.30 – postój w lasku za Giebłem

13.00 – 14.00 postój na łące przy skałach

15.00 – 16.30 postój w lesie za Morskiem

17.30 – Góra Włodowska – nocleg

18.00 – Kotowice – nocleg (grupa 18,19)

18.30 –Jaworznik  (grupa 22, 23)

  1. 08 – piątek – GÓRA WŁODOWSKA – BISKUPICE 28 km

7.00 – Msza św. w Górze Włodowskiej

7.30 – Msza św. w Kotowicach (grupa 18,19)

8.15 – wyjście z Góry Włodowskiej

8.45 – wyjście z Kotowic (grupa 18,19)

9.00 – Msza św. w Jaworzniku  (grupa 22, 23)

9.30 – 10.30 postój przy drodze za Jaworznikiem

11.30 – 13.00 postój w Leśniowie – Sanktuarium MB

14.30 – 15.30 postój w lasku lub obok kościoła w Zaborzu

17.00 – Biskupice – nocleg (grupa 20, 21)

18.00 – Olsztyn – nocleg

  1. 08 – sobota – BISKUPICE – JASNA GÓRA 26 km

6.30 – wyjście z Biskupic

8.15 – Olsztyn – Przeprośna Górka

8.30 – Nabożeństwo Pokutne

10.00 – wyjście z Olsztyna

12.30 – 14.00 postój w lesie

Autobusy powrotne organizowane przez grupy oraz bagaże zlokalizowane są na parkingu Powiatowego Urzędu Pracy ul. Szymanowskiego 15, wejście od ul. Pułaskiego

 

WSPÓLNOTA IV: NOWOHUCKA

PRZEWODNIK:       KS. KRZYSZTOF POLEWKA, 

Parafia św. Judy Tadeusza, ul. Wężyka 6, tel. 12  647 94 88 w. 15

tel. kom.  606 404 592, kpolew@interia.pl

 

  1. 08 – poniedziałek – KRAKÓW-SKAŁA 26 km

Załadunek bagażu – ul. Bernardyńska

7.00 – Msza św. na Wawelu.

8.45 – Grodzka, Rynek Główny, Floriańska, Pl. Matejki, Kurniki,  Pawia,

Al. Słowackiego,    Prądnicka,  Dworek Białoprądnicki /6 km/

  • Postój w Parku Białoprądnickim (7 km)

– Dworek – Papiernicza – Białoprądnicka – Zielonki

– Zielonki, Januszowice, Korzkiew.

– Postój w Korzkwi przy Ośrodku ZHP (9 km).
– Wyjście przez Maszyce do Skały przez Smardzowice. (5 km)

– Wyjście do Skały na nocleg (5 km).

  1. 08 – wtorek- SKAŁA – WOLBROM           21 km

7.30 – Msza św. w Skale.
8.30 – Wyjście w kierunku Wolbromia.

– Odpoczynek przy kościele w Zadrożu (8 km).
– Wyjście główną drogą w kier. Wolbromia.

– Odpoczynek w Podchybiu na polanie (7 km).
– Dojście do Wolbromia (6 km).

  1. 08 – środa – WOLBROM – WIERBKA          21 km

7.00 – Msza św. w Wolbromiu
– Postój w Dłużcu przy remizie OSP (6 km).
– Wyjście przez Strzegową, postój w Smoleniu (6 km).
– Wyjście przez Cisową

– Wierbka – nocleg (9 km).

  1. 08 – czwartek – WIERBKA – RZĘDKOWICE         24 km

7.00 – Msza Święta w Wierbce.
8.30 – Wyjście: Pilica, klasztor Ojców Franciszkanów – postój (5 km).
– Wyjście na Giebło. Odpoczynek w lesie w Kiełkowicach (7 km).
– Przejście przez Żerkowice, Skarżyce, Morsko.

– Odpoczynek w Morsku w lesie (8 km).
– Dojście do Rzędkowic na nocleg (4 km).

  1. 08 – piątek – RZĘDKOWICE – ZRĘBICE                          26 km

7.00 Msza św. polowa w Rzędkowicach na Skałach.
– Wyjście przez Kotowice – postój w Jaworzniku w lesie (7 km).
– Przejście do Sanktuarium MB w Leśniowie – postój ( 6 km).
– Przejście przez Jaroszów, Suliszowice – postój w lesie ( 7 km).
– Przejście przez Krasawa I i Krasawa II do Zrębic – nocleg ( 6 km).

  1. 08 – sobota – ZRĘBICE – CZĘSTOCHOWA                                 27 km

5.30 – Pobudka
6.30 – Wyjście drogą do Olsztyna (7 km).
8.30 – W Olsztynie pod ruinami Zamku odpoczynek i Nabożeństwo Pojednania.
10.30 – Przejście drogą przez las w kierunku Huty Częstochowa – odpoczynek ( 10 km).
16.00 – Jasna Góra (10 km).

19.00 – Msza św. pod Szczytem Jasnej Góry

 

Na Placu przed Jasną Górą rozwiązanie Pielgrzymki.  Powrót autokarami wieczorem o godz. 22.00.

 

WSPÓLNOTA V: MSZANA D. - MYŚLENICE - GDÓW - NIEPOŁOMICE

PRZEWODNIK: KS. TOMASZ STEC

Parafia Rzymskokatolicka pw. św.  Michała Archanioła –  34 -730 Mszana Dolna

tel. parafii: 18 331 00 87, tel. kom.: 608110374, e-mail: higlander@wp.pl

 

06.08     Kraków – Więcławice (Raciborowice)                                   – 27,2 km.

5,20   Wyjście spod Kościoła na Wawel

Sanktuarium św. Rodziny,  ul. ĆWIKLIŃSKIEJ, ul. TELIGI. ul. WIELICKA, ul. LIMANOWSKIEGO, ul. BRODZIŃSKIEGO, ul. KŁADKA OJCA BERNATKA, ul. PODGÓRSKA ul. KRAKOWSKA, ul. STRADOMSKA, DROGA DO ZAMKU, Wawel /8,1 km/

7.00     Msza Święta na Wawelu                                                                         – 8,2 km.

8.45 –      Grodzka, Rynek Główny, Floriańska, Pl. Matejki, Kurniki,  Pawia, Al. Słowackiego,                            Prądnicka, Dworek Białoprądnicki /6 km/

11.30  – 13.00   Postój Dworek Białoprądnicki –  wspólna konferencja               –  5,4 km.

13.00 – wyjście – ul. BIAŁOPRĄDNICKA, ul. GÓRNICKIEGO, ul. STEFANOWICZA, ul. SIEWNA,
ul. KUŹNICY KOŁŁĄTAJOWSKIEJ, AL. 29. LISTOPADA, ul. KSIEDZA JÓZEFA MEIERA, ul. BATOWICKA,  B3, B1, DROGA NA BATOWICE, DROGA NA RACIBOROWICE.

15.00 – Nocleg Raciborowice gr. 1 i 4

15.45 – wyjście grupa 2 na nocleg do Więcławic.

16.45  – Nocleg Więcławice

Gr. III Niepołomice  – Więcławice

8.00      Msza Święta na rozpoczęcie pielgrzymowania

9.30 – 10.15     Postój Wolica- szkoła

Postój Ruszcza – wokół Kościoła

Postój Dojazdów – na stadionie

17.30   – Nocleg Więcławice

 

07.08       Więcławice –  Iwanowice/Sieciechowice gr. III

8.00   –   Msza Święta Więcławice

9.00    –  Msza Święta Więcławice

11.00  –  Wyjście

12.30 – 14.00   Postój  Michałowic (droga nr. 7 do skrętu na Iwanowice!)

15.15  – Postój Smażalnia Ryb

17.00  – Nocleg Iwanowice

17.30  – Nocleg Sieciechowice

 

08.08   Iwanowice – Kąpiele Wielkie                                                                  – 35,7 km.

6.30    Msza Święta Iwanowice

7.00    Msza Święta Sieciechowice

8.00    Wyjście z Iwanowic

8.30    Wyjście z Sieciechowic

10.00 – 10.45   Postój   – Wysocice wokół Kościoła                                             – 9,1 km.

11.45 – 13.00   Postój – Imbramowice klasztor sióstr                                        – 5,4 km.

14.45 – 15.30   Postój  – Sucha pryz szkole                                                          –  8,3 km.

16.30- 17.15    Postój  – Wolbrom Szkoła                                                            – 5,4 km.

18.45     Nocleg  Kąpiele Wielkie                                                                         –  7,5 km.

18.45     Nocleg  Dłużec – szkoła                                                                          –  8,5 km.

 

09.08        Kąpiele Wielkie  – Kroczyce                                                               – 24,8 km

8.00   Msza Święta – Kościół parafialny Kąpiele

8.00   Msza Święta – Kościół parafialny w Dłużcu

9.30    Wyjście

10.30 – 11.15       Postój Smoleń – ruiny zamku                                                 – 5,7 km

12.15 – 13.30      Postój Pilica                                                                                              – 4,7 km

15.30 – 16.30       Postój Siamoszyce (Jezioro)                                                   –  8,3 km

18.00  – Nocleg Kroczyce                                                                                      –  6,1km

 

 

10.08.    Kroczyce – Poczesna                                                                                              – 35,0 km

6.30 – Msza Święta – Kościół parafialny Kroczyce

8.00 – Wyjście

9.45 – 10.30      Jaworznik (las)                                                                           – 9, 7 km

11.30 – 13.00      Żarki                                                                                         – 5,4 km

15.00 – 16.15      Choroń (Piaski w lesie)                                                             –  9,5 km

18.00  – Nocleg Poczesna                                                                                      – 10, 4 km

 

11.08.   Poczesna – Częstochowa                                                     – 18,2 km

10.00      Nabożeństwo Pokutne (Górka Przeprośna)

11.30      Wyjście

12.30 – 13.30      Odpoczynek las                                                                         – 7,2 km

14.30 – 15.30    Odpoczynek Brzeziny                                                                  – 5,8 km

14.30       Brzeziny Małe Wejście do Częstochowy – TRASA NR 4

Ulicami: Korkowa, Bór, Jagiellońska, Bohaterów Monte Casino, Korczaka, Sobieskiego, Śląską, Plac Biegańskiego,  Aleja Najświętszej Maryi Panny, Aleja Sienkiewicza

19.00 – Msza św. pod Szczytem Jasnej Góry

WSPÓLNOTA VI: SKAWIŃSKO-CZERNICHOWSKA

PRZEWODNIK: Ks. Bogdan Sarniak

Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Skłodowskiej-Curie 12, 32-050 Skawina,

tel. 605 536 971, b.sarniak@interia.pl

 

  1. 08 – SKAWINA – MNIKÓW 19 km

7.00 – 8.00 – nadawanie bagaży

grupa I  i II – parking przy kościele Miłosierdzia Bożego

8.30         Msza św. w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego

                10.00       – wyjście – ul. M. C. Skłodowskiej, Ogrody, ks. J. Popiełuszki, Korabnicka, Pokoju, Mickiewicza, Tyniecka, wejście na chodnik obok obwodnicy, przejście przez rondo na ul. Energetyków,

11.30       — Kopanka – postój przy kościele – gr. II,

12.00       — Jeziorzany – postój na boisku – gr. I

14.00       – Liszki – postój i konferencja

17.00       – Mników – nocleg

  1. 08 –MNIKÓW – GORENICE 24 km

5.30         – nadanie bagaży w Liszkach i wyjście (dla dekanatu Czernichowskiego)       

6.30         – pobudka (dla dekanatu skawińskiego)

8.00         – wspólna Msza św. w Mnikowie                      

9.30         – wyjście na Baczyn, Frywałd (postój w lesie), Tenczynek

13.00       – Krzeszowice – postój i konferencja – g. 14.00

15.30       – Czerna – postój

18.00       – Gorenice – nocleg

  1. 08 –GORENICE – CHECHŁO                                                               23 km

                6.00         – pobudka

7.30         – Msza św. w Gorenicach    

9.00         – wyjście na Witeradów

10.30       – Olkusz – postój i konferencja, wyjście – ul. Sosnowa, Biema, Dworska, Żuradzka, Szpitalna, Mickiewicza,   20-stu Straconych

14.00       – Klucze – postój przy kościele

17.00       – Chechło – nocleg

  1. 08 –Chechło – NIWKI i ŻELISŁAWICE 25 km/27km

6.00         – pobudka

7.00         Msza św. w Chechle          

8.30         – wyjście na Mitręgę

12.00       – Rokitno Szlacheckie – postój i konferencja dla wszystkich

13.00       – wyjście na Łazy, Ciągowice (postój – g. 14.30), przejście przez las do Poręby (postój – g. 16.30)

18.00       – Niwki – nocleg – gr. I                      

                19.00       – Żelisławice – nocleg – gr. II i III

  1. 08 –NIWKI i ŻELISŁAWICE – KUŹNICA STARA i OSINY 30 km

                6.00         — pobudka

7.30         – Msza święta w Niwkach i wyjście – gr. I

8.00         – Msza święta w Żelisławicach – grupa II i III

9.00         – wyjście na Leśniak, Będusz,

10.00       –  Pińczyce – postój,

10.30       –  wyjście na Pustkowie Lgockie, Gliniana Góra

13.00       – Lgota Mokrzesz – postój i konferencja

15.00       – Wyjście na Kużnicę

16.00       – Kuźnica Stara – nocleg gr. III

16.45       –  Jastrząb – postój

19.00       – Osiny – nocleg – nocleg – grupa I i II

  1. 08 –KUŹNICA STARA i OSINY – JASNA GÓRA 20 km

6.30         – wyjście grupy III z Kuźnicy Starej do Osin

7.00         — pobudka dla grupy I i II

8.30         –  Nabożeństwo pokutne w kościele św. Tomasza w Osinach i wyjście

10.45       – Poczesna – przejście przez E 75 i postój

12.15       – Brzeziny Kolonia – odpoczynek przy Black Jack

14.00       – Brzeziny Małe – postój i oczekiwanie na wyjście

  • – przejście ulicami Częstochowy na Jasną Górę

Ulicami: Korkowa, Bór, Jagiellońska, Bohaterów Monte Casino, Korczaka, Sobieskiego, Śląską, Plac Biegańskiego,       Aleja Najświętszej Maryi Panny, Aleja Sienkiewicza

19.00       – Msza święta pod Szczytem Jasnej Góry

 

WSPÓLNOTA VII: CHRZANÓW-LIBIĄŻ -SPYTKOWICE

PRZEWODNIK: ks. ADAM BANACH

Parafia MB Różańcowej, ul. Kusocińskiego 4, 32-503 Chrzanów

tel. parafii:   500 726 279, tel. kom. 507 333 315, mail: adambanach18@wp.pl

 

07.08.2020 – piątek   Chrzanów – Bukowno (18,5 km)

10:30 – 11:30 – nadanie bagażu przy kościele Matki Bożej Różańcowej

11:30 – Msza św.

14:00 – wyjście

15:45 – postój w Sierszy (30 min.)

16:15 –  wyjście

17:30 – Bór Biskupi – postój w lesie (30 min.)

18:00 – wyjście

19:00 – Bukowno – nocleg

 

08.08.2020 – sobota  Bukowno – Tucznawa   (21 km)

7:00 – 7:30 – nadanie bagażu

7:30 – Msza św.

9:00 – wyjście

10:00 – Stare Bukowno – postój (30 min.)

10:30 – wyjście

13:00 – Okradzionów – postój na boisku (60 min.)

14:00 – wyjście

15:30 – Łęka – postój (15 min.)

15:45 – wyjście

17:00 – Tucznawa – nocleg

 

09.08.2020 – niedziela  Tucznawa – Myszków (28,1 km)

7:00 – 7:30 – nadanie bagażu przy szkole

7:30 – Msza św.

9:00 – wyjście

10:30 – Wysoka – postój przy trasie (30 min.)

11:00 – wyjście

12:30 – Zawiercie – postój przy kościele (90 min.)

14:00 – wyjście

15:45 – Mrzygłód – postój na boisku (75 min.)

17:30 – wyjście

19:00 – Myszków – nocleg

 

10.08.2020 – poniedziałek – Myszków – Jastrząb (23,5 km)

7:00 – 7:30 – nadanie bagażu

7:30 – Msza św.

9:00 – wyjście

10:30 –  postój w lesie – ( 30 min.)

11:00 – wyjście

12:30 – Koziegłówki – postój przy kościele (45 min.)

13:45 – wyjście

15:00 – Porajska-Leśna – postój przy trasie (30 min.)

15:30 – wyjście

17:00 – Jastrząb – nocleg

 

11.08.2020 – wtorek – Jastrząb – Częstochowa Jasna Góra  (24,5 km)

7:30 – 8:00 – nadanie bagażu

8:00 – Nabożeństwo pokutne w kościele

9:00 – wyjście

10:30 – Osiny – postój w lesie (30 min.)

11:00 – wyjście

12:30 – Huta Stara A – postój przy kościele (30 min.)

13:00 – wyjście

14:30 – Brzeziny Małe – postój przy kościele (czas postoju zmienny)

– wejście ulicami: Bór, Jagiellońska, Al. Bohaterów Monte Cassino, Śląska, Al. Najświętszej Maryi Panny

17:00 – 18:00 – powitanie na Jasnej Górze

19:00 – MSZA ŚW. NA WAŁACH JASNOGÓRSKICH

WSPÓLNOTA VIII: SUSKA (Dekanat Sucha Beskidzka)

PRZEWODNIK: ks. SEBASTIAN KOZYRA

Parafia Nawiedzenia NMP,  ul. Kościelna 3, 34-200 Sucha Beskidzka

tel. 504 321 926, kozyra.sebastian@gmail.com

 

04.08.2020 WTOREK (23.4 km) Sucha Beskidzka – Jaroszowice

 

08.00   Msza św. na rozpoczęcie PPK w Suchej Beskidzkiej 
09.00   Wyjście z Suchej Beskidzkiej (6,1 km)
10.00   Postój przy kościele w Zembrzycach
11.00   Wyjście z postoju (9,1 km)
13.00   Postój przy Dworze w Jaszczurowej
15.00   Wyjście z postoju (8,2 km)
17.00   Dotarcie do Jaroszowic (Kościół)
            Nocleg potwierdzony w Domu Ludowym, Plebani, Dom Ludowy na Zbywaczówce

 

05.08.2020 ŚRODA (26.7 km) Jaroszowice – Jankowice

 

07.00   Wyjście z Jaroszowic (Kościół) (7,3 km)
08.30   Postój przy szkole w Radoczy
09.30   Wyjście z postoju (6,5 km)
11.00   Postój przy jeziorze w Graboszycach
11.30   Wyjście z postoju (4,3 km)
12.30   Msza św. w kościele w Zatorze 
14.30   Wyjście z postoju (6,1 km)
16.30  Postój w Jankowicach (Kościół)
17.00 Wyjście z postoju (2,5 km)
17.30 Dotarcie do Babic
          Dojście do Babic (szkoła) – przejazd autokarem do Libiąża na nocleg w Zespole Szkół
(koszt przejazdu dodatkowo płatny wynosi 8 zł – w dwie strony)  

 

06.08.2020 CZWARTEK (22.3 km) Jankowice – Płoki
           przyjazd autokarem z Libiąża do Babic g. 07.00
07.30   Wyjście z Babic (Kościół) (6,1 km)
09.00   Postój przy kościele w Płazie
10.00   Wyjście z postoju (3,1 km)
10.30   Postój w lasach Bolęcińskich
11.00   Wyjście z postoju (5,9 km)
12.30   Msza św. w kościele w Młoszowej 
            Postój przy kościele w Młoszowej!!!
14.30   Wyjście z postoju (4,3 km)
15.30   Postój w lasach przed Płokami
16.30   Wyjście z postoju (3,1 km)
            Nabożeństwo pokutne przy grobie Sługi Bożego ks. Rapacza!!!  
Droga Krzyżowa przy grobie Sługi Bożego ks. Rapacza!!!  
18.00   Dotarcie do Płok (Kościół)
           Nocleg potwierdzony w szkole

 

07.08.2020 PIĄTEK (18.5 km) Płoki – Jaroszowiec
08.00   Wyjście z Płok (5,4 km)
09.00   Postój w Żuradzie
10.00   Wyjście z postoju (4,7 km)
11.00    Msza św. w Bazylice w Olkuszu 
13.00   Wyjście z postoju (5,5 km)
14.00   Postój przy OSP w Bogucinie Dużym
15.00   Wyjście z postoju (2,9 km)
16.00   Dotarcie do Jaroszowca (Kościół)
            Nocleg potwierdzony w szkole
 
08.08.2020 SOBOTA (29.8 km) Jaroszowiec – Rudniki
           Informacja po 12 lipca
07.00   Wyjście z Jaroszowca (Kościół) (9,7 km)
10.00   Msza św. w kościele Rodakach 
12.00   Wyjście z postoju (7,9 km)
13.30   Postój przy cmentarzu w Ogrodzieńcu
14.30   Wyjście z Ogrodzieńca (5,3 km)
15.30   Postój przy szkole w Kromołowie
16.30   Wyjście z postoju (6,9 km)
18.00   Dotarcie do Rudniki (Kościół)
            Nocleg potwierdzony w szkole

 

09.09.2020 NIEDZIELA (20.5 km) Rudniki – Żarki-Letnisko
Indywidualny przyjazd do grupy pielgrzymkowej
08.00   Wyjście z Rudnik (Kościół) (6,5 km)
09.30   Msza św. w Sanktuarium w Mrzygłodzie 
11.00   Wyjście z postoju (3,5 km)
11.30   Postój w Myszkowie
12.30   Wyjście z postoju (5,6 km)
14.30   Postój przy strzelnicy w Myszkowie
15.30   Wyjście z postoju (4,9 km)
16.30   Dotarcie do Żarek Letnisko (Kościół)
            Nocleg potwierdzony w szkole
 
10.09.2020 PONIEDZIAŁEK (15.7 km) Żarki-Letnisko – Kamienica Polska

 

08.30   Msza Św. w kościele w Żarkach-Letnisku 
11.30   Wyjście z Żarek-Letniska (5 km)
12.30   Postój przy Zalewie Porajski
13.30   Wyjście z postoju (4,2 km)
14.30   Postój przy Klubie Wodnym w Jastrzębiu
15.30   Wyjście w postoju (6,5 km)
17.00   Dotarcie do Kamienicy Polskiej (Kościół)
           poczęstunek przy kościele
           przejazd autokarem do szkoły w Żarkach Letnisko
           koszt przejazdu dodatkowo płatny wynosi 12 zł (w dwie strony)
 
11.08.2020 WTOREK (20.6 km) Kamienica Polska – Jasna Góra (Częstochowa)

 

08:00   Wyjście z Kamienicy Polskiej (6,1 km)
09:30   Postój w Bargłach
10:30   Wyjście z postoju (4,1 km)
11:30   Postój w Brzezinach Kolonii
12:30   Wyjście z postoju (3,9 km)
13.30   Postój w Częstochowie przy kościele św. Jadwigi Śląskiej  
            Wymarsz z postoju (6,5 km)
19.00   Msza św. na Jasnej Górze 
Indywidualny powrót do swoich domów lub autokarem

 

WSPÓLNOTA IX: BOCHEŃSKA

PRZEWODNIK:   ks. Paweł Skraba

Parafia Św. Pawła, ul. Wyspiańskiego 25a, 32-700 Bochnia,

tel. 609 187 227, mail: paulscribo@wp.pl

 

  1. 08 – BOCHNIA – STRUMIANY 30 km

wyjście – Bochnia (par. św. Pawła)

Kłaj, Szarów

Strumiany – nocleg

 

  1. 08 – STRUMIANY – KRAKÓW 20 km

wyjście – ze Strumian na Rybitwy

10.00 Stary Bieżanów parafia NMP

11.45 wyjście

12.00 ul. Bieżanowska

13.00 ul Wielicka – Limanowskiego – na zjeździe – zejście na bulwary wiślane

Podzamcze, Planty, Karmelicka

  1. Karmelici (ul. Karmelicka) – nocleg
  2. Kapucyni (ul. Kapucyńska) – nocleg

 

  1. 08 – KRAKÓW – CIANOWICE DUŻE 24 km

Msza św. godz.  7.00 na Wawelu

8.45 – Grodzka, Rynek Główny, Floriańska, Pl. Matejki, Kurniki,

Pawia, Al. Słowackiego, Prądnicka, Dworek Białoprądnicki – Park /6 km/

11.00 –   Biały Prądnik – Park (6 km) – postój i konferencja –

12.00 – wymarsz Papiernicza – Białoprądnicka – Zielonki

13.00 –    Zielonki (6 km)

14.00 –    Korzkiew (8 km) – odpoczynek 60 min.

18.00 – Smardzowice,

18.30 – Cianowice Duże – nocleg

 

  1. 08 – CIANOWICE DUŻE – TARNAWA 20 km

Msza św. o 7.00 w Smardzowicach

9.00 –  wymarsz

10.00 – Ojców (6 km) – postój i konferencja (60 min)

13.30 – Skała (5 km) – odpoczynek 60 min.

17.30 – Tarnawa (9 km) – nocleg

 

  1. 08 – TARNAWA – ZADROŻE – STRZEGOWA – SMOLEŃ 22 km

Msza św. o 7.00 w Tarnawie

8.30 – wymarsz

10.30 – Podchybie (6 km) konferencja

13.00 – Wolbrom (8 km) – odpoczynek 60 min.

17.30 – Strzegowa (8 km) – postój

18.30 – Smoleń /3 km/ – nocleg

 

  1. 08 – SMOLEŃ – PARKOSZOWICE                                                                                 27 km

8.00 – Smoleń (3 km) – Msza św.

10.00 – Pilica (3 km)

11.00 – Giebło (6 km) – odpoczynek 60 min.

15.00  Skarżyce (10 km) – odpoczynek 60 min.

17.00 – Parkoszowice (5 km) – nocleg

 

  1. 08 – PARKOSZOWICE – WŁODOWICE – PRZYBYNÓW                                             29 km

Msza św. o 7.00 we Włodowicach

8.30 – wymarsz

10.30 – Mirów (8 km) – odpoczynek 45 min.

13.00 – Leśniów (10 km) – odpoczynek 60 min.

17.30 – Przybynów (8 km) – nocleg

18.30 – Zaborze (3 km) – nocleg

 

  1. 08 – ZABORZE – JASNA  GÓRA                                                                                   30 km

6.00 – wymarsz

9.00 – Olsztyn (12 km) – Przeprośna Górka

10.00 – wyjście Olsztyn –  Jasna Góra

Z Rynku w Olsztynie skręt w prawo na Kusięta, przed Kusiętami skręt w lewo i przejście przez las /ok. 2 km/

wyjście koło szkoły w Kusiętach i skręt w lewo po około 3 km drogi asfaltem skręt w prawo i przejście wiaduktem nad torami kolejowymi przejście przez las /ok. 4 km/, po wyjściu z lasu skręt w lewo, następnie przejście ulicami:.

Przyszowska /2 km/, Legionów /4 km/ Złota /2 km/ Mirowska /3 km/, Al. NMP /3 km/,  Sienkiewicza, Jasna Góra

19.00 – Msza św. pod Szczytem Jasnej Góry

PDF z trasami 40. PPK