Serdecznie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na otwarcie wystawy „Biały Marsz – 17 maja 1981 roku”!

Przypominamy to wydarzenie z ogromną radością, bo w tym roku obchodzimy okrągłą, 40. rocznicę spontanicznej akcji studentów. Podczas Białego Marszu dziesiątki tysięcy studentów i nie tylko manifestowało swoje poparcie dla idei humanitaryzmu i pokoju. Modlono się także o zdrowie dla Ojca Świętego Jana Pawła II oraz kard. Stefana Wyszyńskiego.

Podczas otwarcia nie zabraknie wspomnień, a także modlitwy. Otwarcia dokona J. Em. ks. kard. Stanisław Dziwisz w sobotę, 8 maja 2021 roku o godz. 12.00 na Placu Franciszkańskim w Krakowie (skwer naprzeciw Okna Papieskiego). Jeszcze raz gorąco zachęcamy! Organizatorem wystawy jest Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bibicach wraz z Pieszą Pielgrzymką Krakowską.